KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16259266
nr 1625 9266
Michael Qvarsebo
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, "Gränd". Signerad, daterad 2012. Häfte medföljer. Olja på duk, 35x27 cm, yttermått inklusive ram: 38x31 cm
Michael Qvarsebo, svensk målare född 1945.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:00:17
300 kr
700 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)